Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2018, Київ 07:15
Депутати Івано-Франківської обласної ради ухвалили звернення до президента України, Верховної Ради, генеральної прокуратури з вимогою заборонити діяльність на території України Комуністичної партії.

На думку депутатів, діяльність КПУ «несе в собі загрозу національній безпеці держави». «Вимагаємо заборони Комуністичної партії України як структури, що своєю діяльністю сприяє поширенню сепаратизму і тероризму в Україні та створює підґрунтя для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в інтересах Російської Федерації», – йдеться у зверненні, ухваленому на засіданні облради.

Прикарпатські депутати заявляють, нібито КПУ надає практичну фінансову і матеріально-технічну допомогу бойовикам у Донецькій і Луганській областях, «породжуючи своїми діями небезпеку, яка ставить під загрозу існування суверенної України».

Раніше цього тижня з вимогою заборони діяльності КПУ виступила Львівська обласна рада. Усередині травня про намір добиватися заборони КПУ заявив виконувач обовʼязків президента Олександр Турчинов.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG