Доступність посилання

ТОП новини

Заборони Компартії вимагають і прикарпатські депутати


Депутати Івано-Франківської обласної ради ухвалили звернення до президента України, Верховної Ради, генеральної прокуратури з вимогою заборонити діяльність на території України Комуністичної партії.

На думку депутатів, діяльність КПУ «несе в собі загрозу національній безпеці держави». «Вимагаємо заборони Комуністичної партії України як структури, що своєю діяльністю сприяє поширенню сепаратизму і тероризму в Україні та створює підґрунтя для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в інтересах Російської Федерації», – йдеться у зверненні, ухваленому на засіданні облради.

Прикарпатські депутати заявляють, нібито КПУ надає практичну фінансову і матеріально-технічну допомогу бойовикам у Донецькій і Луганській областях, «породжуючи своїми діями небезпеку, яка ставить під загрозу існування суверенної України».

Раніше цього тижня з вимогою заборони діяльності КПУ виступила Львівська обласна рада. Усередині травня про намір добиватися заборони КПУ заявив виконувач обовʼязків президента Олександр Турчинов.
XS
SM
MD
LG