Доступність посилання

ТОП новини

На адресу ФІФА знову звучать звинувачення в корупції


Міжнародна федерація футболу ФІФА зіткнулася з новими звинуваченнями в корупції у зв’язку з рішенням вибрати Катар місцем проведення чемпіонату світу з футболу в 2022 році.

У суботу газета Sunday Times звинуватила колишнього члена виконавчого комітету ФІФА Мохаммада бін Хаммама в тому, що він витратив один мільйон 700 тисяч доларів, щоб заручитися підтримкою заявки Катару з боку представників виконкому ФІФА з країн Азії.

Також повідомляється, що бін Хаммам організував переговори на урядовому рівні для представника виконкому федерації з Таїланду Вораві Макуді, щоб обговорити можливість укладення контракту вартістю в десятки мільйонів доларів про постачання газу в його країну.

Як пише британська газета, Макуді запросили відвідати президента Росії Володимира Путіна і офіційних осіб Катару перед голосуванням у ФІФА в 2010 році, під час якого країнами-господарями чемпіонатів 2018 року і 2022 були обрані Росія і Катар відповідно.

Незалежний комітет ФІФА почав розслідування цих звинувачень. Організатори чемпіонату в Катарі відкидають усі підозри в протизаконних діях.
XS
SM
MD
LG