Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 04:10

Генсекретар НАТО: в Москві живуть у примарному, уявному світі


(архівне фото)
Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен назвав примарним той уявний світ, у якому досі живуть його співрозмовники з Москви, в інтерв’ю телепрограмі «ТСН.Тиждень», що вийшло в неділю.

Расмуссен сказав, що не знає про найближчі плани Росії, але зауважив, що вона проводить набагато більш самовпевнену політику, ніж раніше. «Вона дуже чітко продемонструвала це своєю агресією проти України і значним збільшенням військової присутності на українських кордонах. І, на жаль, я думаю, ми ще будемо спостерігати таку самовпевнену російську політику ще досить тривалий час, – заявив керівник НАТО.

Говорячи про агресію Росії, він зауважив: «Вони відправляють своїх військових без шевронів, «зелених чоловічків», і це поєднується зі складною інформаційною або дезінформаційною кампанією. Це новий стиль війни, з якою нам доведеться мати справу. І ми почали готуватися до того, щоб поліпшити нашу здатність відбивати такі приховані атаки».

Також генсекретар НАТО розповів про безпосередню допомогу Україні, яка бореться з сусідом-агресором. «Ми просто зараз працюємо з Україною над ґрунтовним пакетом допомоги, який будуть обговорювати міністри закордонних справ країн НАТО, коли вони зустрінуться згодом цього місяця. Я передбачаю, що ми збільшимо партнерську діяльність з Україною в найближчі місяці й роки. Ми будемо допомагати Україні в питаннях реформ її оборонної галузі, розбудові потужностей ваших Збройних сил, їхньої загальної модернізації. У нас є неабиякий досвід у цих питаннях. Ми також будемо запрошувати Україну до участі в навчаннях. Загалом, ви побачите посилення партнерства між Україною і НАТО найближчими роками», – запевнив Андерс Фоґ Расмуссен.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Відео: ТСН

Росія після окупації й анексії українського Кримського півострова фактично підтримує збройні сепаратистські рухи, що діють у деяких частинах Луганської й Донецької областей. У цих рухах, зокрема, беруть участь громадяни Росії. Україна проводить у цих регіонах антитерористичну операцію.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG