Доступність посилання

ТОП новини

Україна не визнає «вибори» в самопроголошеній Південній Осетії – МЗС


Міністерство закордонних справ України заявляє, що Київ не визнає легітимність так званих «парламентських виборів», проведених у самопроголошеній Південній Осетії 8 червня.

«МЗС України підтверджує незмінність позиції України щодо територіальної цілісності Грузії в рамках визнаних міжнародною спільнотою кордонів та невизнання незалежності Абхазії і Південної Осетії», – йдеться в повідомленні.

У МЗС також наголосили, що Україна виступає за врегулювання конфлікту на території Грузії на основі принципів і норм міжнародного права.

Повага до суверенітету і територіальної цілісності Грузії в рамках міжнародно визнаних кордонів є визначальним чинником у цьому процесі, додали в українському зовнішньополітичному відомстві.

На «виборах» у сепаратистському регіоні Грузії – Південній Осетії перемагає партія «Єдина Осетія». Ця політична сила наполягає на проведенні референдуму про приєднання до Росії.

За «Єдину Осетію», як повідомляють організатори «виборів», віддали голоси 44% виборців.

Грузія, яка не визнає ухваленої 1992 року декларації про незалежність Південної Осетії, назвала це «голосування» нелегітимним.
XS
SM
MD
LG