Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 18:18

ОБСЄ не змогла відновити зв’язок зі зниклими в Україні спостерігачами


Зв’язку зі зниклими на сході України спостерігачами Організації з безпеки і співпраці в Європі досі немає, йдеться в повідомленні на сайті ОБСЄ.

За повідомленням спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, ситуація в країні наразі спокійна, за винятком частин Донбасу, «де напруженість залишилася без істотних змін в порівнянні з попередніми доповідями».

За даними місії, не вдалося відновити зв’язок з чотирма спостерігачами з Донецька і чотирма спостерігачами з Луганська, контакт з якими втратили 26 травня і 29 травня відповідно.

Минулого тижня генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзаннієр заявив, що дві моніторингові команди Організації з безпеки і співпраці в Європі, захоплені в Україні, «живі і здорові».

В українському СБУ повідомили, що встановили безпосередню причетність російських казацьких структур до постачання зброї терористичним організаціям, що діють на сході України, а також до викрадення представників ОБСЄ 29 травня.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Recommended

XS
SM
MD
LG