Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську на вічі вшанували Героїв Небесної Сотні


На площі перед обласною держадміністрацією в Івано-Франківську сьогодні відбулося віче «100 днів Небесної Сотні». Організувала його Народна рада області.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, прийшло до сотні людей, щоб помолитися за загиблими. Священики відслужили панахиду.

За словами постійного ведучого івано-франківського Майдану Ростислава Микитюка, саме з такої невеликої кількості людей розпочинався Майдан, щоб потім збирати тисячі. «Революція гідності продовжується, бо негідники починають піднімати голову, вони покликали ворогів на нашу землю і фінансують цю кампанію. Революція закінчиться тоді, коли негідники відповідатимуть за свої злочини», – сказав Микитюк.

На вічі виступали ті, хто був на Майдані у Києві. Один з них Анатолій Пилип, згадуючи Небесну Сотню, наголосив: «Якщо ми у буденному житті будемо давати якісь хабарі, з кимось домовлятися, робити дії, які спрямовані проти України, то повинні пам’ятати, що тим самим кров цих людей лягає на нас».

Заклики відновити віча в Івано-Франківську і їхати на Майдан до Києва прозвучали у кількох виступах. За словами Романа Островського з Народної ради області, «потрібно контролювати владу».

Небесною Сотнею називають загиблих під час сутичок взимку в Україні між протестувальниками, які виступали проти української влади, і силовиками.
XS
SM
MD
LG