Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко доручив силовикам допомогти в евакуації цивільних із зони АТО


Президент України Петро Порошенко доручив створити умови для мирного населення, яке бажає виїхати із районів проведення антитерористичної операції.

Про це президент сказав на зустрічі з керівниками СБУ, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони та Державної служби з надзвичайних ситуацій, інформує прес-служба глави держави.

Також президент України доручив уряду взяти на себе організацію перевезення людей та заходи з медичного обслуговування та розгорнути мережу мобільних пунктів для забезпечення мирного населення питною водою, харчуванням і медикаментами.

Згідно з цим дорученням, місцеві державні адміністрації за участю органів місцевого самоврядування повинні разом з Кабінетом міністрів розмістити населення, яке прибуває з району антитерористичної операції.

Влада України проводить антитерористичну операцію в окремих районах Донецької і Луганської областей. На цих територіях значну кількість адміністративних будівель контролюють бойовики із угруповань «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка». Україна вважає ці організації терористичними.

Дивитись коментарі (8)

XS
SM
MD
LG