Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: на Донеччині за період протистояння загинули 225 людей, на Луганщині – 45


Від початку протистоянь у східних регіонах України й до сьогодні в Донецькій області загинули 225 людей, у Луганській – 45, уточнює прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

За повідомленням, ці дані підтверджені висновком бюро судово-медичної експертизи. Серед загиблих на Донеччині – вісім жінок. Також є попередня інформація про загибель двох дітей, додали в МОЗ.

По медичну допомогу у зв’язку з пораненнями звернулися 576 людей, наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 150 людей, із них одна дитина віком 14 років. Крім того, припинили функціонування десять медзакладів.

Зі свого боку, департамент охорони здоров’я Луганської ОДА наводить такі дані: за зазначений період у Луганській області загинули 45 людей (підтверджено висновком бюро судово-медичної експертизи), з них семеро жінок. Загалом постраждали 137 людей.

«Уточнюємо інформацію, надану міністром охорони здоров’я Олегом Мусієм під час брифінгу перед засіданням уряду 11 червня 2014 року. Наведена інформація щодо смерті 14 дітей стосується дітей до 1 року, які померли з початку червня 2014 року в Донецькій області від захворювань, не пов’язаних зі збройним протистоянням», – додали у МОЗ.

Раніше міністр охорони здоров’я України Олег Мусій повідомляв, що за час проведення антитерористичної операції на сході України до моргів доправили 210 тіл загиблих, зокрема 14 дітей.
XS
SM
MD
LG