Доступність посилання

ТОП новини

Переселенці зі сходу пікетували МВС з вимогою звільнити місцевих міліціонерів


Переселенці зі сходу на пікеті під стінами Міністерства внутрішніх справ вимагали звільнити тих донецьких міліціонерів, які, за їхніми словами, сприяють сепаратистам. За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, активісти підкріпили свої заяви фотодоказами, які, за їхніми словами, підтверджують співпрацю деяких правоохоронців Донеччини з сепаратистами.

До учасників пікету вийшов радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, який запевнив мітингувальників, що робота з оновлення складу міліції триває, однак, за його словами, за такий короткий термін кардинальні зміни неможливі. «Можна, звичайно, позвільняти взагалі всіх, як у Грузії. Тільки, на хвилиночку, Україна у 15 разів більша від Грузії. Тут такий метод не спрацює», – вважає він.

Працівники МВС не перешкоджали проведенню акції, лише попросили не влаштовувати провокацій. Як заявили активісти, пікет є безстроковим, а виставка фотодоказів з часом буде поповнюватися новими знімками.

Донецьке управління міліції звинувачення, озвучені на сьогоднішньому пікеті, не коментувало.

Від початку кризи на Донбасі лунали повідомлення про те, що деякі правоохоронці перейшли на бік бойовиків чи й узагалі здали цілі районні відділки міліції.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG