Доступність посилання

ТОП новини
24 Травень 2018, Київ 09:21
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав брехнею заяву виконувача обов’язків генпрокурора Олега Махніцького про те, що деякі посадові особи МВС приховано протидіють розслідуванню масових вбивств на Майдані.

«Бути в.о. прокурора – не означає мати право на брехню. Сьогодні в.о. генпрокурора оприлюднив брехню про те, що МВС перешкоджає розслідувань проти екс-беркутівців, які вчинили злочини на Майдані. В.о. сьогодні заявив, що підозрюваних екс-беркутівців навмисно відправили в зону АТО, приховуючи їх від розслідування. Все це безсовісна брехня: жоден обвинувачений не був відряджений в зону АТО. А спекулювати на цій темі…», – написав Аваков на своїй сторінці у Facebook.

«Прокурорам, які огульно звинувачують всіх екс-беркутів: йдіть на могили сімох хлопців з Івано-Франківська, загиблих під Слов’янськом. Ідіть на блок-пости № 6, 3а і 3б під Слов’янськом. І навіть після цього не знаю, чи будете мати право на ті недобросовісні висловлювання, що ви собі дозволили», – додав він.

Махніцький раніше сьогодні заявив, що в МВС перешкоджають розслідуванню масових убивств на Майдані в лютому. За його словами, досі не проведений повний комплекс заходів з виявлення кола співробітників спецпідрозділу МВС «Беркут», які можуть бути причетними до злочинів проти активістів Євромайдану, а керівництво МВС України без погодження з ГПУ направило своїх бійців для участі в Антитерористичній операції зі зброєю, що перевіряється на предмет вчинення вбивств на Майдані.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG