Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 18:15

ДАІ наполягає на поверненні техогляду автомобілів, але без корупції


У Державній автомобільній інспекції наполягають, що заплановане на 27 червня підписання економічної частини угоди про асоціацію з ЄС вимагатиме повернення до практики технічного огляду транспортних засобів.

Водночас «повернення проходження процедури технічного огляду за старими схемами є абсолютно неприйнятним», запевняє начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко. «Наскрізь корумпована процедура не наблизить, а навпаки тільки віддалить нас від Європи», – додає він.

Тому ДАІ не планує мати ніякого відношення безпосередньо до процедури проходження техогляду, інформує на Урядовому порталі прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Це питання розглядатиме Загальнонаціонального форуму безпеки дорожнього руху, який з ініціативи Анатолія Сіренка відбудеться в Києві 24 липня.

На території Євросоюзу діє директива №2009/40/ЄС Європейського парламенту та ради від 6 травня 2009 року «Про перевірку технічного стану моторних транспортних засобів та їхніх причепів на придатність до експлуатування».

В Україні з 14 серпня 2011 року скасований обов’язковий техогляд для легкових автомобілів. ДАІ відсторонена від контролю технічного стану транспорту, ці функції передані приватним суб’єктам господарювання.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG