Доступність посилання

ТОП новини
12 липня 2020, Київ 06:18

Порошенко призначає Горбуліна своїм радником


Володимир Горбулін, архівне фото

Володимир Горбулін, який був першим секретарем Ради національної безпеки та оборони після її створення, призначений радником президента України, повідомляє прес-служба голови держави з посиланням на підписаний сьогодні указ.

Петро Порошенко зустрівся з Володимиром Горбуліним і відзначив його авторитет у галузі національної безпеки, мовиться в повідомленні.

Крім того, президент зазначив, що в перспективі на базі Інституту стратегічних досліджень у структурі РНБО буде відновлений Інститут національної безпеки.

Голова держави наголосив, що сьогодні Україна потребує чіткої стратегії та ефективних рішень у сфері безпеки, бо тема безпеки «вийшла на перший пріоритет – з точки зору і міжнародної безпеки, і боєздатності армії, і оборонно-промислового комплексу».

Горбулін, як мовиться в повідомленні, подякував президентові за його пропозицію й пообіцяв «робити все, щоб у нашій рідній Україні був мир, спокій», і вирішувати всі питання, які пов’язані з національною безпекою, на високому рівні.

Володимир Горбулін був секретарем РНБО з 1994 до 1999 року, а також виконував обов’язки секретаря у 2006-му. Серед інших його посад – генеральний директор Національного космічного агентства, радник президента України (кілька разів), керівник Інституту проблем національної безпеки, голова Державної комісії з питань співпраці з НАТО.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG