Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 10:03

У Сімферополі вшановують День кримськотатарського прапора (трансляцію завершено)


У Сімферополі в окупованому Росією Криму сьогодні відбуваються святкові заходи з нагоди Дня кримськотатарського прапора. Через заборону святкувати в центрі міста свято відбувається в одному з мікрорайонів, Фонтани, на майданчику перед недобудованою школою.

Серед заходів – дитячий конкурс малюнку на асфальті «Bizim taraf» («Наш край»), фотоконкурс «Bayrağım» («Мій прапор»), кулінарний конкурс, виставки праць майстрів народного декоративно-прикладного мистецтва, спортивні змагання, конкурс «Bilgi quveti» («Сила знань»), майстер-клас із гончарного мистецтва.

На завершення ввечері відбудеться святковий концерт із участю артистів кримськотатарської естради і фольклорних колективів.

Сайт Радіо Свобода разом із проектом «Крим.Реалії» веде пряму трансляцію з місць святкувань.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Сьогодні вдень на підтримку кримських татар у Дитячому парку Сімферополя відбувся флешмоб у вишиванках. Жінки з дітьми й дорослі гуляли в одязі з національними елементами, тримаючи кримськотатарські й українські прапори.

Акція на підтримку Дня кримськотатарського прапора відбувається сьогодні і в Києві: у столиці ввечері відбудеться автопробіг центром міста.

Також кримськотатарський прапор вшанують і у столиці Грузії Тбілісі, біля колишньої будівлі парламенту.

Прапор кримських татар – полотно блакитного кольору з золотим зображенням традиційного знака-тамги. День кримськотатарського прапора запровадили 2009 року.

XS
SM
MD
LG