Доступність посилання

ТОП новини

Влада Росії становить реальну загрозу правам людини – МЗС України


Влада сьогоднішньої Росії становить реальну загрозу правам людини не лише на своїй території, а й у міжнародному масштабі – про це йдеться у коментарі МЗС України за підсумками ухвалення Радою ООН з прав людини резолюції щодо України.

«Ухвалення резолюції продемонструвало, що влада сьогоднішньої Росії, попри спроби позиціонувати себе як «відданого правозахисника», щоправда, в інших країнах, сама становить реальну загрозу правам людини не лише на своїй території, а й у міжнародному масштабі», – мовиться в заяві МЗС України.

Відповідною заявою МЗС українська сторона подякувала делегаціям, які підтримали резолюцію, зазначивши: «Висловлюємо жаль з приводу голосування Росії, Китаю, Куби та Венесуели «проти» цього документа, текст якого повністю базується на неупереджених висновках Моніторингової місії ООН з прав людини, що працює в нашій країні».

«Ключовий правозахисний орган ООН підтвердив згубний вплив на права людини тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України, а також її підривної діяльності на сході нашої держави», – резюмує українське МЗС.

Учасники 26-ї сесії Ради ООН з прав людини ухвалили резолюцію про співпрацю і допомогу Україні. У ній є заклик до українського уряду провести реформи, а до членів збройних угруповань – скласти зброю і звільнити адмінбудівлі.

Дивитись коментарі (10)

XS
SM
MD
LG