Доступність посилання

ТОП новини

МЗС розробляє національний план імплементації Угоди про асоціацію з ЄС – Клімкін


Павло Клімкін
Павло Клімкін

Міністерство закордонних справ працює над розробкою національного плану імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, заявив у суботу міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Як сказав він агентству УНІАН, цей план готується за дорученням президента.

«Це буде фундаментальний документ, такий самий, як робили нові країни-члени ЄС. Такий же за масштабом, такий же за глибиною. Тобто ведеться дуже активна робота», – наголосив міністр.

За його словами, Україна не зволікатиме з ратифікацією Угоди про асоціацію. Сьогодні вже готується пакет документів щодо повної ратифікації документу, додав він.

«Ми будемо це робити відповідно до всіх внутрішніх процедур, ми також сподіваємось, що наші друзі та партнери з Європейського союзу теж розпочнуть ратифікацію найближчим часом», – сказав Клімкін.

При цьому міністр відмовився говорити про можливі терміни ратифікації угоди. Як тільки документи, необхідні для ратифікації угоди, будуть готові, відбудуться парламентські слухання, а конкретна дата ратифікації залежить від рішення парламенту, сказав він.

«Навіть якщо ми це зробимо за декілька тижнів чи за місяць, це не заважатиме імплементації угоди, оскільки ви знаєте, що Європейський парламент теж збереться ближчими тижнями. І, звичайно, таким чином ми діємо абсолютно синхронно з нашими європейськими партнерами», – сказав керівник МЗС.

У п’ятницю, 27 червня, Україна і Європейський союз завершили підписання Угоди про асоціацію в повному обсязі.

XS
SM
MD
LG