Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ виявила розкрадання військового майна на 27 мільйонів гривень


Генеральна прокуратура почала розслідувати розкрадання військового майна, що завдало збитків на суму понад 27 мільйонів гривень.

«26 червня поточного року Генеральною прокуратурою України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки)», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, перевірки виявили численні факти втрат озброєння й військової техніки на держпідприємствах, переданих в 2011 році від Міністерства оборони державному концерну «Укроборонпром».

За даними відомства, на 17 підприємствах-учасниках концерну відсутні 189 одиниць автомобільної й бронетанкової техніки, а також не розукомплектовано 440 одиниць авіаційної, артилерійської й іншої техніки, що завдало збитків в сумі понад 27 мільйонів гривень.

Генпрокуратура заявляє, що згадані негативні наслідки стали можливими в результаті неухвалення рішень службовими особами Міноборони про належний облік, забезпечення інвентаризації й закріплення за військовими частинами згаданої техніки.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG