Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 16:40

Махніцький: ніяких особистих закидів до Авакова у мене не було


Олег Махніцький

Колишній в.о. генпрокурора, нині радник президента Олег Махніцький каже, що не мав особистих претензій до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, коли звинувачував МВС у перешкоджанні розслідуванню масових убивств на Майдані в лютому.

«У мене не було жодного конфлікту з міністром внутрішніх справ. Арсена Борисовича я поважаю як політика, як людину, як спеціаліста. Зараз у нього дуже складна роль, крім того, що він повинен виконувати роль міністра, він також бере участь в антитерористичній операції, а це дуже важко одночасно це робити. І ніяких закидів щодо Арсена Борисовича у мене не було», – сказав Махніцький в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, питання в нього були «лише до самої структури, до самої системи органів внутрішніх справ». «Тому що ця система формувалася попереднім режимом роками. І я говорив про окремих людей, які ще залишилися і говорять зараз багато про люстрацію. У межах наявних нині законів можна провести міні-люстрацію в МВС, так як провели в прокуратурі», – додав Махніцький.

Минулого місяця Махніцький заявив, що в МВС перешкоджають розслідуванню масових убивств на Майдані в лютому. За його словами, не був проведений повний комплекс заходів з виявлення кола співробітників спецпідрозділу МВС «Беркут», які можуть бути причетними до злочинів проти активістів Євромайдану, а керівництво МВС України без погодження з ГПУ направило своїх бійців для участі в Антитерористичній операції зі зброєю, що перевіряється на предмет вчинення вбивств на Майдані.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав брехнею цю заяву виконувача обов’язків генпрокурора Олега Махніцького.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG