Доступність посилання

ТОП новини

Махніцький: ніяких особистих закидів до Авакова у мене не було


Олег Махніцький

Колишній в.о. генпрокурора, нині радник президента Олег Махніцький каже, що не мав особистих претензій до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, коли звинувачував МВС у перешкоджанні розслідуванню масових убивств на Майдані в лютому.

«У мене не було жодного конфлікту з міністром внутрішніх справ. Арсена Борисовича я поважаю як політика, як людину, як спеціаліста. Зараз у нього дуже складна роль, крім того, що він повинен виконувати роль міністра, він також бере участь в антитерористичній операції, а це дуже важко одночасно це робити. І ніяких закидів щодо Арсена Борисовича у мене не було», – сказав Махніцький в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, питання в нього були «лише до самої структури, до самої системи органів внутрішніх справ». «Тому що ця система формувалася попереднім режимом роками. І я говорив про окремих людей, які ще залишилися і говорять зараз багато про люстрацію. У межах наявних нині законів можна провести міні-люстрацію в МВС, так як провели в прокуратурі», – додав Махніцький.

Минулого місяця Махніцький заявив, що в МВС перешкоджають розслідуванню масових убивств на Майдані в лютому. За його словами, не був проведений повний комплекс заходів з виявлення кола співробітників спецпідрозділу МВС «Беркут», які можуть бути причетними до злочинів проти активістів Євромайдану, а керівництво МВС України без погодження з ГПУ направило своїх бійців для участі в Антитерористичній операції зі зброєю, що перевіряється на предмет вчинення вбивств на Майдані.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав брехнею цю заяву виконувача обов’язків генпрокурора Олега Махніцького.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG