Доступність посилання

ТОП новини

Захоплені бойовиками українські журналісти живі – МВС


Захоплені бойовиками журналісти «Громадського телебачення» Анастасія Станко та Ілля Безкоровайний живі. Про це повідомив начальник Департаменту інформації безпеки МВС України Юрій Стець. За його словами, наразі тривають переговори щодо їхнього звільнення.

«Ведуться переговори. Можу сказати, що вони знаходяться в одній із захоплених будівель у Луганську, принаймні вони живі, здорові» – сказав Стець.

За його словами, бойовики, які утримують журналістів, не висувають якихось специфічних вимог щодо їхнього звільнення.

Російське агентство «РИА Новости» цитуючи прес-службу голови угрупування «ЛНР» Валерія Болотова повідомляє, що бойовики звинувачують журналістів «Громадського» у «шпигунстві на користь української армії».

Журналістів «Громадського телебачення» взяли у полон представники угруповання «Луганська народна республіка», яке Україна визнала терористичною організацією.

Президент Петро Порошенко доручив силовикам ужити всіх заходів для швидкого звільнення журналістів, захоплених у заручники на сході України. Він заявив, що треба зробити все можливе для швидкого звільнення захоплених журналістів, а також для гарантування безпеки всіх представників ЗМІ, які працюють у зоні АТО.

XS
SM
MD
LG