Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 00:49

Порошенко: мій наказ в силі – звужувати кільце навколо терористів


Президент Петро Порошенко заявляє про концентрацію бойовиків у великих містах на сході України. Про це він заявив, коментуючи звільнення Слов’янська силами українських військових.

«Я дуже далекий від ейфорії. Ситуація дуже важка. Терористи зараз окопуються у великих містах. Попереду ще чимало випробувань. Мій наказ в силі – звужувати кільце навколо терористів. Продовжувати операцію із звільнення Донецької та Луганської областей», – зазначив Порошенко.

«Очищення Слов’янська від озброєної до зубів банди нелюдів має величезне символічне значення. Це – початок перелому в боротьбі з бойовиками за територіальну цілісність України. За повернення до нормального життя Донбасу, як невід’ємної частини нашої великої, сильної, європейської країни», – сказав президент.

«Я вже дав всі необхідні накази щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Слов’янська та інших населених пунктів, які конче її потребують зараз. Зокрема, літаки та автоколони з продуктами вже вирушили до Слов’янська. Вже сьогодні в місто мають бути доставлені: хліб, вода, цукор, тушонка. Крім того, я віддав доручення, щоб розпочала роботу служба з відновлення енерго- та водопостачання для забезпечення нормального життя в місті. Також, негайно мають доставити людям пенсії, стипендії, інші державні виплати», – йдеться в заяві глави держави.

У суботу українські силовики в перебігу активної фази АТО звільнили від бойовиків Краматорськ і Слов'янськ Донецької області.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG