Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2018, Київ 20:13

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) підтверджує належність повітряного простору над Кримом Україні. Про це повідомив міністр інфраструктури Максим Бурбак. За словами Бурбака, ICAO спростувала інформацію російських ЗМІ про переговори з Росією щодо переходу повітряного простору під її відповідальність.

«Сьогодні ми отримали лист ICAO, в якому спростовуються всі заяви російських мас-медіа щодо того, що йдуть якісь переговори між ICAO і Росією по кримському повітряному простору. ICAO ще раз підтвердила, що Крим – це територія України», – сказав Бурбак.

За словами українського міністра, контроль і забезпечення безпеки на цій ділянці повинен здійснювати тільки «Украерорух».

Раніше в російських ЗМІ з’явилася інформація з посиланням на заступника голови Мінтрансу Росії Валерія Окулова про те, ніби Міжнародна організація цивільної авіації визнала, що Росія повинна забезпечувати аеронавігаційне обслуговування над Кримом і територіальними водами. У п’ятницю ці твердження вже заперечували в МЗС і Державіаслужбі України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG