Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 04:31

У Крим щодня пріоритетно перекидають військову техніку з Росії – оператор переправи


Через Керченську поромну переправу з Росії до Криму «щоденно… проходить військова техніка, яка йде у пріоритеті», повідомила сьогодні компанія-оператор переправи.

Ця техніка переправляється поромами компанії, що «впливає на загальну тривалість очікування у звичайній черзі охочих переправитися до Криму», заявила «Єдина транспортна дирекція».

Ця компанія на своїй сторінці в соцмережі «ВКонтакте» публікує й відео переправи військової техніки з Порту Кавказ на узбережжі Росії до Порту Крим на анексованому Росією півострові.

Незважаючи на різке зменшення цього року, після анексії Криму, числа туристів, які відвідують півострів, охочі потрапити туди через Керченську переправу цими днями мусять вистоювати багатогодинні черги, щоб потрапити на пороми. Але, як заявила компанія, вона повідомила про пріоритетність переправлення саме військових для того, щоб відкинути звинувачення на її адресу, що вона не надає саме військовим достатніх можливостей для переправи російської «доблесної армії».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG