Доступність посилання

ТОП новини

Мацука каже, що не знає організації, яка йому погрожує


Олексій Мацука

Автор програми Радіо Свобода «Донбас-Реалії» Олексій Мацука заявляє, що йому невідома організація, яка погрожує розправою низці журналістів, у списку якої фігурує і його прізвище.

«Мені невідомо, що це за організація, хто входить до її складу, але за риторикою мені це добре відомо, бо ще рік-два тому аналогічні заклики лунали від інших організацій», – сказав Мацука Радіо Свобода.

За його словами, особисто зараз він погроз не отримував. «Востаннє це було в квітні, коли був скоєний напад на мою квартиру, машину, коли машину підпалили. А потім я отримував і досі отримую смс із закликом, що мене знайдуть і щось зі мною зроблять. Але я це сприймаю не як погрози, а як емоційні вияви людей, які перебувають під дією російської пропаганди», – сказав журналіст.

«Я зараз маю вісім кримінальних проваджень щодо спроби замаху на моє життя і щодо пошкодження майна, щодо погроз і так далі, але жодна з цих справ не розслідувана в донецькій міліції і жодного разу не було притягнуто когось до відповідальності», – додав він.

За словами Мацуки, «це список для громадян України, щоб вони оформили підписку на Facebook-сторінку людей, які є в цьому списку і отримували об’єктивні, чесні новини, а не заангажовану інформацію з російських каналів».

Раніше «Главком» оприлюднив заяву «самопроголошеної терористичної організації «Російський визвольний фронт», яка погрожує фізичною розправою ряду низці журналістів.

«У розісланому в ЗМІ прес-релізі «Російський визвольний фронт» заявляє, що «злочинна київська хунта продовжує годувати продажних журналістів, які обмовляють і дискредитують ідеї Великого Російського Світу». Тому, сказано в заяві, Російський Визвольний Фронт буде вистежувати і знищувати «пишучих під диктовку прогнилого Заходу брехня про визвольну боротьбу на Донбасі», – йдеться в повідомленні.

В опублікованому списку – 15 прізвищ.

XS
SM
MD
LG