Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 05:09
Новини | Суспільство

Бойовики підірвали кілька мостів на Донбаcі


Донецька область, підірваний міст біля села Новобахмутівка, 8 липня 2014 року

Бойовики підірвали в останні дні два мости через річки і шляхопровід над залізницею на сході України, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Зокрема, 11 липня у Донецькій області сепаратисти підірвали міст через річку Мокра Плотва на автомобільній дорозі Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка, а на автодорозі Костянтинівка – Дзержинськ відірвали шляхопровід над залізничними коліями. Як повідомляє прес-служба, рух на цих ділянках дороги закрито.

Крім того, 12 липня у Луганській області у результаті підриву моста через річку Айдар на автодорозі Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) були пошкоджені два з шести прогону мосту.

За даними прес-служби, проїзд на підірваній автодорозі заборонено. Об’їхати пошкоджений міст можна через села Титарівка і Новоселівка.

В Україні після завершення АТО необхідно буде відновити 705 кілометрів пошкоджених у результаті бойових дій автодоріг у Луганській і 228 кілометрів у Донецькій областях.

Із 15 квітня у регіоні розпочалася антитерористична операція. На початку липня українські силовики звільнили від терористів міста Сніжне, Слов’янськ, Краматорськ, Красний Лиман. При цьому військові продовжують АТО.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG