Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 00:35

Мер Донецька переїхав до Києва після погроз «ДНРівців»


Олександр Лук'янченко

Міський голова Донецька Олександр Лук'янченко виступив зі зверненням, в якому заявив, що залишив місто у зв'язку з прямими загрозами життю. Він заявив про ультиматум і погрози з боку представників угруповання «ДНР»: вони вимагали забезпечення своїх військових потреб, навіть на шкоду мешканцям.

«Три дні тому мені як міському голові, висунули ультиматум: від мене зажадали займатися не забезпеченням життя городян, а забезпеченням військових потреб «ДНР», зокрема на шкоду мешканцям. Увесь цей час я намагався налагодити діалог для мирного вирішення конфлікту, проте мені прямо заявили: мирні ініціативи не цікавлять військових «ДНР», – заявив мер Донецька у відеозверненні, поширеному в понеділок.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Він запевнив, що, як і раніше, є прибічником мирних переговорів, оскільки усвідомлює, що «означає війна і руйнування для мільйонного міста».

«На жаль, моя позиція не дозволяє мені перебувати в Донецьку, оскільки мені прямо заявили, що в цьому випадку можливе моє фізичне усунення. Я перебуваю в Києві і тут маю намір обстоювати інтереси рідного міста до зміни ситуації», – також повідомив Лук'янченко.

Він додав, що за першої можливості повернеться до Донецька.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG