Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ: вибори в Україні переважно відповідали її міжнародним зобов’язанням


Спостерігачі Організації з безпеки і співпраці в Європі заявили сьогодні, що минулі президентські вибори в Україні характеризувалися чіткою рішучістю влади провести справжні вибори, і вони переважно відповідали міжнародним зобов’язанням України.

Спостерігачі зауважили високий рівень прозорості і співпраці з боку органів влади в Україні, заявив у Києві директор Бюро з демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ Міхаель Ґеорґ Лінк.

Було дотримано основних свобод більшості населення країни, незважаючи на несприятливе становище з безпекою у двох східних областях і дедалі сильнішими намаганнями збройних угруповань у цій частині країни зірвати виборчий процес, вважають спостерігачі БДІПЛ ОБСЄ.

Представляючи в Києві остаточний звіт місії, вони також висловили рекомендації щодо поліпшень у тих моментах, де вибори все ж не повністю відповідали зобов’язанням України.

Ці рекомендації представники БДІПЛ обговорили з представниками Міністерства закордонних справ, Верховної Ради і Центральної виборчої комісії.

Нинішня оцінка виборів є лише першим кроком до надання Україні конкретних рекомендацій із метою поліпшити її виборчу систему, сказала голова спостережної місії БДІПЛ Тана де Дзулуета.

Нинішня місія Бюро з демократичних інституцій і прав людини Організації з безпеки і співпраці в Європі була вже десятою спостережною місією на виборах в Україні.

XS
SM
MD
LG