Доступність посилання

ТОП новини

Відновлено польоти військової авіації в зоні проведення АТО – РНБО


Частина збитого Ан-26
Частина збитого Ан-26

В зоні проведення антитерористичної операції на сході України вже відновлено польоти літаків Збройних сил України, припинені після того, як у Луганській області було збито військово-транспортний літак Ан-26, повідомив спікер інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

«Після того, як був збитий Ан-26, було оголошено пошуково-рятувальну операцію, і виліт літаків Збройних сил України було тимчасово припинено. Незважаючи на те, що пошукова операція триває, виліт літаків уже дозволено, і вони вже підтримують наші наземні частини саме в тих районах, де відбуваються найбільш запеклі сутички», – розповів він, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу в Києві в середу.

Вчора польоти авіації сил антитерористичної операції були зупинені через розслідування падіння військово-транспортного літака Ан-26. Про це повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

«У зв’язку з розслідуванням ситуації, пов’язаної з падінням 14 липня військово-транспортного літака Ан-26, польоти авіації сил АТО зупинені до відповідного розпорядження. Авіація сил АТО перебуває у пунктах постійної дислокації», – зазначив Лисенко.

14 липня у Луганській області бойовики збили український військово-транспортний літак Ан-26. Прес-служба АТО повідомила, що четверо з восьми членів екіпажу збитого Ан-26 врятовано, ще двоє перебувають у полоні бойовиків. Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що СБУ має неспростовні докази того, що літак Ан-26 був уражений російськими збройними силами.

XS
SM
MD
LG