Доступність посилання

ТОП новини

Льотчиця Савченко не брала участь у бойових діях на Донбасі – адвокат


Українська льотчиця Надія Савченко, яку було викрадено у Луганській області і вивезено до Росії, не брала безпосередньої участі у бойових діях на Донбасі. Про це повідомляє російський адвокат Савченко Марк Фейгін на своїй сторінці у Twitter.

«Савченко не брала участі безпосередньо у бойових діях, займалася роботою у допоміжних підрозділах, виносила поранених і вбитих. Російських журналістів вона не вбивала. Вісім днів вона голодувала, вимагаючи зустрічі з представниками України та адвокатами. Зараз вона не голодує», – зазначив Фейгін після зустрічі зі своєю підзахисною Надією Савченко.

Сьогодні з десятої спроби з льотчицею Савченко зустрівся також український консул Геннадій Брескаленко. За повідомленням управління Федеральної служби виконання покарань Росії у Воронезькій області, зустріч відбулася у СІЗО російського Воронежа, де перебуває українська льотчиця.

Як повідомила прес-служба українського президента, під час зустрічі з консулом Надія Савченко підтвердила, що до Росії її вивезли силоміць з мішком на голові.

Надія Савченко, офіцер-льотчик, брала участь в антитерористичній операції як доброволець і потрапила в полон до сепаратистів на сході України в середині червня. Минулого тижня з’ясувалося, що вона перебуває під вартою в Росії. Там її звинуватили у причетності до загибелі під Луганськом російських тележурналістів, які, нелегально прибувши на територію України, у складі групи бойовиків висвітлювали їхній напад на українських військових. Українська влада заявляє, що Савченко викрали сепаратисти на Донбасі і потім передали російській владі. В Україні порушили кримінальну справу про викрадення Надії Савченко.

XS
SM
MD
LG