Доступність посилання

ТОП новини

Україна закрила авіапростір на сході, частина рейсів скасована


Після катастрофи малайзійського пасажирського літака над Донеччиною українська влада поінформувала Європейську організацію з безпеки аеронавігації («Євроконтроль») про закриття всіх маршрутів над східною Україною.

«Після катастрофи українська влада поінформувала «Євроконтроль» про закриття маршрутів від землі до необмеженої висоти над східною Україною (Дніпропетровський район польотної інформації). Усі плани польотів з використанням цих маршрутів у цей час відхиляються «Євроконтролем». Маршрути залишаться закритими до наступного повідомлення», – ідеться в інформації спеціалізованого авіаційного інтернет-порталу flightworx.aero.

Частина авіакомпаній вирішила виконувати всі свої рейси в обхід України. Зокрема, таке рішення ухвалив російський «Аерофлот».

В найбільшому українському аеропорту «Бориспіль» скасована частина рейсів. 18 липня не вилетіли літаки до Дубая (компанія Emirates), Москви («Аерофлот»), Парижа (Air France/«Міжнародні авіалінії України»), Ашгабата (Turkmenistan Airlines).

Після 11:00 не вилетять рейси до Санкт-Петербурга та Москви («Аерофлот»), Кишинева (Air Moldova/«Міжнародні авіалінії України»), Астани (Air Astana).

Рейси в інших напрямках виконуються, інформує офіційний сайт «Борисполя».

XS
SM
MD
LG