Доступність посилання

ТОП новини

Росіяни рятуються в Україні від переслідувань – Держприкордонслужба


Учасниця мітингу на підтримку України в Москві під час затримання поліцією, 1 травня 2014 року
Учасниця мітингу на підтримку України в Москві під час затримання поліцією, 1 травня 2014 року

Троє громадян Росії за останні дні під час проходження паспортного контролю звернулися до представників Держприкордонслужби з проханням надання статусу біженців. Про це повідомляє сайт відомства.

«19 липня до пункту пропуску «Бориспіль» авіарейсом з Москви прибули дві громадянки Росії. В усній розмові громадянки пояснили, що у себе на Батьківщині активно підтримували Україну та не боялися висловлювати свою позицію у соціальних мережах. Побоюючись політичних переслідувань, вони змушені були покинути Росію та вирішили просити притулку на Україні. Дані громадянки пропущені на територію України», – інформують прикордонники.

«Ще один громадянин Росії звернувся з аналогічним проханням 18 липня. До України він прилетів у футболці з українською національною символікою та заявив, що за участь про проукраїнських мітингах він регулярно зазнавав побиття невідомими у дворі будинку, де мешкав», – ідеться в повідомленні.

(Одна з акцій протесту на підтримку України в центрі Москви, 6 липня 2014 року)

Питанням надання даним громадянам Росії відповідного статусу опікуватиметься Державна міграційна служба України, повідомляє Держприкордонслужба.

(Акція протесту проти режиму «окупанта Путіна» у Москві неподалік Червоної площі. Гасла: «Путін буде страченим!», «Смерть кремлівським окупантам»!)

XS
SM
MD
LG