Доступність посилання

ТОП новини

Бойовики відступають до центру Донецька – прес-центр АТО


Бойовики залишають у Донецьку позиції на околицях міста і відступають до центру, повідомляє прес-центр АТО в середу вранці.

«У місті Донецьку відзначалося масове залишення бойовиками своїх позицій і їх відхід у напрямку центральної частини міста. При цьому не виключається, що активізація цих переміщень може свідчити про поширення панічних настроїв і спроби залишити місця ведення бойових дій», – йдеться в повідомленні прес-центру, оприлюдненому на сторінці в соцмережі Facebook.

У прес-центрі АТО також повідомили, що сепаратисти намагаються утримати під своїм контролем міста Луганськ, Авдіївка, Горлівка, Донецьк.

«Серед іншого, бойовики зосереджують зусилля на зміцненні оборонних позицій у цих містах. Внаслідок успішно проведених силами АТО операцій по звільненню міст Попасна та Рубіжне, спостерігається активне переміщення бойовиків та військової техніки з цих міст до Алчевська», – йдеться в повідомленні.

За даними прес-центру АТО, спостерігається подальше укріплення й обладнання вогневих позицій, оборонних споруд, а також перекидання броньованої техніки в населенні пункти довкола Донецька, а саме: Авдіївка, Горлівка, Іловайськ, Дмитрівка.

Окрім цього, здійснений обстріл, зокрема і з території Росії, позицій українських силовиків, зазначили в прес-центрі АТО та зауважили, що втрат серед силовиків унаслідок атак немає.

XS
SM
MD
LG