Доступність посилання

ТОП новини

У питанні санкцій проти Росії економічні інтереси другорядні – міністр фінансів ФРН


Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле називає «другорядними» економічні інтереси своєї країни в питанні посилення санкцій проти Росії. Про це високопосадовець заявив на сторінках газети Bild am Sonntag.

Шойбле твердить, що був би поганим міністром, якби робив акцент на шкоді, якої санкції могли б завдати економічним інтересам Німеччини. Набагато більшу небезпеку інтересам ФРН несе можлива дестабілізація в Європі, ніж санкції, через які постраждають деякі галузі і компанії, вважає міністр.

Шойбле відзначає, що працюють і вже запроваджені санкції. «Факти свідчать самі: рубль втрачає в ціні, дефіцит бюджету Росії зростає, економічний розвиток залишає бажати кращого. Це бачить і російський президент», – цитує Bild am Sonntag слова міністра.

Раніше очільник зовнішньополітичного відомства Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловився за швидке ухвалення санкцій ЄС щодо російської економіки. За словами міністра, Німеччина готується до запровадження секторальних санкцій проти певних галузей російської економіки.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG