Доступність посилання

ТОП новини

Петиція до США визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами зібрала за 10 днів менш як 3% підписів


На сайті петицій до Білого дому США збирають підписи під петицією з закликом внести угруповання «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» в перелік терористичних організацій, який веде Державний департамент США.

Петиція оприлюднена 19 липня і має до 18 серпня зібрати 100 тисяч підписів, щоб в адміністрації США були зобов’язані розглянути її.

На сьогодні, на 11-й день, зібрано трохи більше як 2 з половиною тисячі підписів. За наступні менш як 20 днів лишається зібрати понад 97 тисяч підписів.

Петицію може підписати громадянин будь-якої країни, не лише США.

Автори петиції нагадують, що у квітні цього року в Донецькій і Луганській областях України незаконні збройні формування проголосили так звані «Донецьку народну республіку» і «Луганську народну республіку», й відтоді число жертв там перевищило тисячу, два промислові регіони значною мірою зруйновані, 10 тисяч людей залишили зону конфлікту.

Крім того, автори нагадують про збиття «Боїнга» «Малайзійських авіаліній» 17 липня над територією, яку контролюють «ДНР» і «ЛНР», внаслідок чого загинули майже 300 людей із різних країн.

«Географічно Україна є центром Європи. Таким чином, у центрі Європи починає формуватися найпотужніше джерело напруженості за останні 60 років», – наголошено у петиції.

Перед тим, у квітні-травні, ще до початку нинішнього масового втручання Росії в події на Сході України, зафіксованого на міжнародному рівні, на тому ж сайті зібрали понад 100 тисяч підписів під петицією з закликом визнати Росію державою-спонсором тероризму. Відповіді на цю петицію наразі ще немає.

Адміністрація президента США зобов’язалася розглядати і давати відповідь на громадянські петиції, оприлюднені у спеціальному розділі сайту Білого дому, якщо вони набирають визначене число підписів за певний час. Відповідь не мусить полягати у виконанні вимог петиції.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG