Доступність посилання

ТОП новини

СБУ: «російські докази» щодо катастрофи «Боїнга-777» є підробкою


Служба безпеки України оприлюднила супутникові знімки, що свідчать про фальсифікацію Міністерством оборони Росії матеріалів щодо катастрофи малайзійського «Боїнга-777» у Донецькій області, повідомляє прес-служба відомства.

«Службою безпеки України отримано дані космічної фотозйомки, що підтверджують факт фабрикування міністерством оборони Росії матеріалів щодо катастрофи «Боїнга-777» рейсу МН17, які були оприлюднені 21 липня 2014 року під час брифінгу генштабу РФ», – заявив керівник департаменту СБУ Віталій Найда.

За повідомленням, порівняльний аналіз «російських даних» космічної зйомки ґрунтується на цифрових даних супутників.

«Можна констатувати, що так звані «російські докази» мають чисельні й відверті ознаки підробки і ретушування, або фотографії були відзняті російськими супутниками-шпигунами в інший час, задовго до теракту із збиттям «Боїнгу 777» рейсу MH17», – повідомили в СБУ.

За даними відомства, матеріали, що були оприлюднені Генштабом Росії, загалом є такими, що не відповідають дійсності, і «направлені на формування хибної версії про начебто непричетність збройних сил Росії до терористичного акту проти мирного літака із використанням ЗРК «Бук-М1».

Україна і Захід заявляють, що літак із 298 людьми на борту над Донеччиною збили проросійські бойовики за ймовірної підтримки Росії. москва свою причетність заперечує.

XS
SM
MD
LG