Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 07:31

МВС оприлюднило черговий доказ участі Росії в обстрілах України


Російський полковник Ігор Гіркін (Стрєлков) (ліворуч). Так званий «міністр оборони» угруповання «ДНР», яке визнане в Україні терористичним

Міністерство внутрішніх справ заявляє, що має чергові докази участі російських військових у бойових діях в Україні на боці сепаратистів.

МВС оприлюднило запис переговорів одного з лідерів угруповання «ДНР», російського полковника Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) з бойовиком із позивним «Кеп», де вони домовляються про вогневу підтримку сепаратистів з боку Росії.

Цей запис, кажуть українські правоохоронці, доводить безпосередню участь російських війсь в обстрілах позицій українських військових.

«Вказані матеріали свідчать про безпосередню участь регулярних частин Міністерства оборони Росії у бойових діях на боці терористів проти українських військових. Особливий цинізм ситуації у тому, що йдеться не про передачу гуманітарної допомоги, техніки чи озброєння, а про вогневу підтримку дій бойовиків артилерією з російської території», – повідомляє прес-служба МВС.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

У неділю Державний департамент США офіційно оприлюднив матеріали директора національної розвідки США, які доводять факт обстрілу українських військових з території Росії з поясненнями про супутникові знімки, поширені раніше американськими дипломатами й журналістами.

Як мовиться в повідомленні, фотографії є доказами того, що російські війська вели вогонь по українських військових зі свого боку кордону і що підтримувані Росією сепаратисти використовують важку артилерію, надану Росією, при нападах на українські війська вже зсередини України.

Міністерство оборони Росії заявило, що докази США про обстріл українських військових з боку Росії «сфальсифіковані у Києві».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG