Доступність посилання

ТОП новини

ВООЗ створює програму для боротьби з «Еболою»


Мапа випадків захворювання «Еболою» в Африці з 1979 по 2008. До цього часу спалахів епідемії цієї хвороби у Західній Африці не було

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про створення програми для боротьби зі спалахом лихоманки «Ебола» у Західній Африці, яка вже забрала життя понад 700 людей. Програма передбачає виділення 100 мільйонів доларів на боротьбу з хворобою.

Програма спрямована на запобігання поширення захворювання за допомогою посилення епідеміологічного нагляду, особливо у прикордонних районах з трьома країнами, охопленими епідемією.

У заяві Всесвітньої організації охорони здоров’я йдеться, що керівник ВООЗ Маргарет Чен 1 серпня у столиці Гвінеї – Конакрі – зустрінеться з президентами західноафриканських країн, у яких виявили найбільшу кількість випадків захворювання. Йдеться про Гвінею, Ліберія та Сьєрра-Леоне.

Сьєрра-Леоне оголосила надзвичайний стан. Ліберія закрила всі школи і встановила карантин, як частину жорстких заходів для запобігання поширення захворювання.

Наразі від «Еболи» у Західній Африці померло 729 людей.

XS
SM
MD
LG