Доступність посилання

ТОП новини

Захід муситиме перейти до повномасштабної військово-технічної допомоги Україні – Аваков


(©Shutterstock)

Європа і США будуть змушені перейти від політики відмежування у військових питаннях до повномасштабної військово-технічної допомоги Україні. Про це пише керівник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

«Спочатку через постачання техніки, а потім і з залученням військових підрозділів НАТО», – наголошує Аваков.

За словами керівника МВС, сьогодні у Європи немає альнернативи: «або зупинити Путіна зараз, або ж спустити те, що відбуваються у нас на гальмах компромісу і точно знати, що з ними завтра буде те ж, що зараз коїться в Україні. Причому це завтра буде не фігуральним, а у найближчому майбутньому. І рецидив буде жорсткішим», – зазначає Аваков.

Арсен Аваков
Арсен Аваков

Арсен Аваков наводить приклад прем'єр-міністра Британії Дейвіда Камерона. «Вчора він (Камерон) закликав генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Расмуссена і всіх лідерів країн-членів НАТО бути готовим до військового вторгнення Росії у сусідні країни», – каже Аваков.

У суботу прем'єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон закликав генерального секретаря НАТО Андреса Фоґ Расмуссена і лідерів країн Північноатлантичного альянсу готуватися до агресії з боку Росії.

Минулого тижня Міністерство оборони Великобританії опублікувало доповідь, в якій експерти заявили, що НАТО не готове до ймовірного нападу Росії.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG