Доступність посилання

ТОП новини

Голова Нацради: до «чорного списку» діячів культури РФ треба внести і керівників російського ТБ


Юрій Артеменко
Юрій Артеменко

До списку російських діячів культури, яким планують заборонити в’їзд до України, треба додати і керівників російських ЗМІ, «які несуть брехню», заявив в ефірі Радіо Свобода голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко.

«Двоє моїх колег поїхали на спільне засідання МВС і Мін’юсту, де будуть розглядати список і вносити пропозиції російських людей, російських акторів, виконавців, театральних діячів, які своїми виступами порушують цілісність нашої держави. Зокрема, чому поїхали наші? Ми вважаємо, що до цього списку, окрім жириновських і інших, мають бути додані прізвища і всіх керівників «Першого каналу російського», «Росія-24», тобто тих людей, які володіють чи є менеджерами тих російських телеканалів, які несуть брехню», – сказав Артеменко.

«Був такий приклад в світовій історії, так звана «справа Руанди», коли за розпалювання ворожнечі в Руанді до кримінальної відповідальності і до ув’язнення на багато років були посаджені не тільки прем’єр-міністр, а керівники радіо і газет, які поширювали цю брехню і сприяли ворожнечі між народами. Я думаю, що над цим має замислитися кожен керівник, який зараз підписує той чи інший текст», – додав голова Нацради.

Радник голови МВС Антон Геращенко раніше повідомив, що Міністерство внутрішніх справ розглядає питання про заборону на в’їзд до України для 500 діячів культури Росії, які підтримали анексію Криму і позитивно оцінюють сепаратистські настрої на сході України.

XS
SM
MD
LG