Доступність посилання

ТОП новини
15 липня 2020, Київ 15:14

Росія запроваджує обмеження проти тих, хто наклав на неї санкції


Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким забороняється упродовж року ввозити до Росії окремі види сільськогосподарської продукції, сировину і продовольство з країн, що запровадили санкції проти Росії. Текст указу опублікований на офіційному сайті Кремля.

«Упродовж року забороняється чи обмежується здійснення зовнішньоекономічних операцій, які передбачають ввезення на територію Росії окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, країною походження яких є держава, що ухвалила рішення про запровадження економічних санкцій щодо російських юридичних чи фізичних осіб, або ж приєдналася до такого рішення», – йдеться в указі.

Указ набирає чинності вже 6 серпня, але уряд Росії має ще окремим рішенням визначити перелік товарів, на які поширюється заборона.

У середу Канада запровадила нові санкції через дестабілізацію ситуації в Україні. Загалом під дію обмежень потрапляють 22 компанії та 19 фізичних осіб.

Упродовж минулого тижня й початку нинішнього Євросоюз, а також США і низка інших країн оголосили про нові санкції проти осіб, компаній, банків і деяких секторів російської економіки через дії Росії на дестабілізацію становища в Україні, зокрема втручання на сході України та анексію Криму.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG