Доступність посилання

ТОП новини

Рада Безпеки ООН на екстренному засіданні засудила напади екстремістів на півночі Іраку


В ніч на п'ятницю на вимогу Франції відбулося закрите екстрене засідання Ради безпеки ООН присвячене ситуації в Іраку. У заяві Ради за її результатами йдеться про те, що Рада Безпеки ООН засудила напади екстремістів на населені пункти на півночі Іраку.

«Члени Ради безпеки ООН засудили напади в іракській провінції Нейнава, зокрема у містах Синджар і Таль-Афар угрупованням Ісламська держава Іраку і Леванту», – йдеться в заяві.

«Члени Ради Безпеки рішуче засуджують систематичні розправи над представниками меншин, які відмовляються від екстремістської ідеології ІДІЛ і пов'язаних з ним збройних угруповань», – повідомив постійний представник Великобританії у Раді безпеки ООН Марк Лайел Ґрант.

Раніше речник Білого дому Джош Ернест повідомив, що США вивчають можливість завдати повітряних ударів для зупинення наступу ісламістських бойовиків в Іраку.

Угрупування «Ісламська держава» (колишня «Ісламська держава в Іраку і Леванті») минулого місяця захопило велику частину північного Іраку. Це змусило сотні християнських родин з Мосула втікати з міста, у якому християни живуть з давніх часів.

XS
SM
MD
LG