Доступність посилання

ТОП новини

Місця алкоголіків у таборах для переселенців мають зайняти жінки і діти – Донецька ОДА


Табір біженців зі сходу України побіля російського міста Ставрополь (архівне фото)
Табір біженців зі сходу України побіля російського міста Ставрополь (архівне фото)

Переселенці, які зловживають алкоголем, мають бути виселені з баз відпочинку, де наразі перебувають втікачі з зони АТО. Про це, як повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації, заявив заступник керівника ОДА Ілля Шевляков. На засіданні обласного штабу по роботі з переселенцями, яке відбувалося у Маріуполя, Шевляков дав відповідне доручення правоохоронцям.

«Я проїхав по базах відпочинку, подивився, як живуть люди. Неприємно вразило, що на території дуже багато пляшок з-під спиртного. У нас є проблеми з розміщенням потоку людей. Я вважаю, що правоохоронним органам потрібно провести роботу з виявлення серед переселенців осіб, що зловживають алкоголем і визначити механізм їх виселення. На ці місця ми краще поселимо мам з дітьми», – цитує слова Шевлякова прес-служба Донецької ОДА.

За повідомленням агентства ООН у справах біженців, щонайменше 285 тисяч людей залишили свої будинки через конфлікт на сході України. Як заявив європейський директор УВКБ Вінсент Кошетель, 117 тисяч людей є внутрішньо переміщеними в Україні.

XS
SM
MD
LG