Доступність посилання

ТОП новини

Місця алкоголіків у таборах для переселенців мають зайняти жінки і діти – Донецька ОДА


Табір біженців зі сходу України побіля російського міста Ставрополь (архівне фото)

Переселенці, які зловживають алкоголем, мають бути виселені з баз відпочинку, де наразі перебувають втікачі з зони АТО. Про це, як повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації, заявив заступник керівника ОДА Ілля Шевляков. На засіданні обласного штабу по роботі з переселенцями, яке відбувалося у Маріуполя, Шевляков дав відповідне доручення правоохоронцям.

«Я проїхав по базах відпочинку, подивився, як живуть люди. Неприємно вразило, що на території дуже багато пляшок з-під спиртного. У нас є проблеми з розміщенням потоку людей. Я вважаю, що правоохоронним органам потрібно провести роботу з виявлення серед переселенців осіб, що зловживають алкоголем і визначити механізм їх виселення. На ці місця ми краще поселимо мам з дітьми», – цитує слова Шевлякова прес-служба Донецької ОДА.

За повідомленням агентства ООН у справах біженців, щонайменше 285 тисяч людей залишили свої будинки через конфлікт на сході України. Як заявив європейський директор УВКБ Вінсент Кошетель, 117 тисяч людей є внутрішньо переміщеними в Україні.

XS
SM
MD
LG