Доступність посилання

ТОП новини

З Києва виїхала колона з гуманітарною допомогою для Донбасу


Максим Бурбак, міністр інфраструктури України

Колона з 19 вантажівок із гуманітарною допомогою для жителів Луганської і Донецької областей вирушила з Києва.

Виїзд колони контролював міністр інфраструктури України Максим Бурбак й уповноважена президента України з врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко.

Бурбак нагадав, що аналогічні колони виїхали сьогодні з Харкова і Дніпропетровська, загальна кількість вантажівок становить 71 автомобіль, із загальним вантажем 773 тонни, у вантажівках продукти харчування (крупи, цукор, консерви), засоби першої необхідності.

Міністр зазначив, що будуть вжиті всі заходи із гарантування безпеки руху колони, але оскільки це гуманітарний вантаж, військові для гарантування безпеки колони не будуть задіяні.

Міністр інфраструктури нагадав, що вчора, 13 серпня, Уряд виділив додатково 10 мільйонів гривень на придбання товарів першої необхідності для населення, яке перебуває на підконтрольних бойовикам територіях у Донецькій і Луганській областях.

Як повідомили в уряді, місцем призначення колон із цим вантажем визначили місто Старобільськ (Луганська область), де його, відповідно до міжнародних норм, приймуть представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Червоний Хрест розподілятиме цю допомогу серед цивільного населення Донеччини і Луганщини, яке опинилося на контрольованих бойовиками територіях.

XS
SM
MD
LG