Доступність посилання

ТОП новини

РНБО спростовує інформацію про нібито розгром українських військ біля Савур-Могили


Рада національної безпеки та оборони України спростовує повідомлення російських засобів масової інформації про нібито розгром кількох частин Збройних Сил України неподалік кургану Савур-Могила. Про це сказав представник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Російські та терористичні інформаційні джерела поширюють чергове провокаційне повідомлення щодо розгрому кількох частин Збройних Сил України неподалік кургану Савур-Могила. Офіційно заявляємо, що інформація має абсолютно спотворений характер та не відповідає дійсності. Українські військові продовжують утримувати висоту під контролем та успішно відбивають контратаки бойовиків», − сказав Лисенко.

За його словами, через поширення таких повідомлень, російські спецслужби намагаються подолати панічні настрої серед бойовиків, що спостерігаються останнім часом.

Савур-Могила є стратегічною висотою на межі Луганської, Донецької областей України і Ростовської області Росії, з якої бойовики обстрілювали українських військових і низку населених пунктів, зокрема Маринівку. 28 липня начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Віктор Муженко доповів президентові України Петру Порошенку, що Збройні Сили України взяли під контроль Савур-Могилу.

XS
SM
MD
LG