Українці вибороли золото, срібло і бронзу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Українські легкоатлети у суботу вибороли золото, срібло і бронзу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває у Цюриху. Зокрема, Ольга Саладуха стала найкращою у потрійному стрибку, Ганна Тітімець прийшла другою на дистанції 400 метрів з барʼєрами, а Сергій Смелик – третім у фінальному забігу на 200 метрів.

«У потрійному стрибку українська легкоатлетка не залишила жодних шансів суперницям. Зі своїм найкращим результатом у сезоні 14,37 Ольга впевнено здобуває медаль найвищого ґатунку», – йдеться про перемогу Ольги Саладухи на сайті Національного олімпійського комітету.

Водночас Ганна Тітімець продемонструвала результат 54,56 і випередила російську спортсменку Ірину Давидову, яка в результаті посіла третє місце. Перемогу у цій дисципліні здобула британка Ейлід Чайлд.

Сергій Смелик завершив дистанцію з результатом 20,30. Його обійшли спортсмени з Великобританії й Франції.

Всього на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Україна цього разу здобула 7 медалей (2 золота, 4 срібла та бронзу).