Доступність посилання

ТОП новини

Мінсоцполітики визнало вантаж МКЧХ гуманітарною допомогою


Людмила Денісова
Людмила Денісова

Міністр соціальної політики України Людмила Денісова підписала наказ про визнання вантажу Міжнародного комітету Червоного Хреста гуманітарною допомогою. Про це інформує прес-служба уряду.

«Відповідно до статей 4 і 5 Закону України «Про гуманітарну допомогу», з урахуванням ініціативи президента України Петра Порошенка щодо отримання гуманітарної допомоги в рамках міжнародної гуманітарної місії під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста, визнати вантаж гуманітарною допомогою згідно з додатком», – йдеться у документі.

За даними уряду, лист із переліком товарів гуманітарної допомоги надійшов до Мінсоцполітики 16 серпня за підписом голови регіональної делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста у Російській Федерації, Білорусі та Молдові Паскаля Кютти.

«Згідно з цим листом, гуманітарний вантаж складається з таких товарів: яловичина тушкована; рис; крупа гречана; сіль; цукор-рафінад; молоко згущене; чай; вода бутильована; дитяче харчування; медикаменти, що не містять наркотичних та сильнодіючих речовин; електростанції; мішки спальні. Всього 12 найменувань загальною вагою 1856,3 тонни», – повідомили в прес-службі Кабміну.

Отримувачем гуманітарного вантажу є місія Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Вантаж буде переміщений представниками МКЧХ в Україну через пункт пропуску БАПП «Донецьк», йдеться в листі представника комітету.

Раніше у комітеті Червоного Хреста повідомили, що українська і російська сторони досягли домовленостей щодо доправлення гуманітарного вантажу.

XS
SM
MD
LG