Доступність посилання

ТОП новини

Fitch прогнозує Україні спад економіки на рівні 6,5 відсотків


Міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозує спад економіки України за підсумками 2014 року щонайменше на 6,5 відсотків і збільшення дефіциту бюджету до 10 відсотків ВВП на тлі нестабільності на сході країни. Про це йдеться в повідомленні агентства.

«Нестабільність на Сході й розбіжності з Росією негативно позначаються на економіці України. За прогнозами Fitch, реальний ВВП скоротиться мінімум на 6,5 відсотки в 2014 році, що значно гірше, ніж очікувалося агентством у лютому», – зазначили у Fitch Ratings.

Аналітики агентства також прогнозують нульове зростання економіки України у 2015 і 2016 роках. «Незважаючи на те, що урядові сили повертають контроль над територією, зайнятою повстанцями, конфлікт може продовжитися або посилитися, що затримуватиме відновлення економіки й завдаватиме збитків виробничим активам», – пояснюють в агентстві.

Додатковими причинами негативних прогнозів аналітики Fitch називають зниження українського експорту до Росії, а також можливе погіршення ситуації з енергоносіями.

XS
SM
MD
LG