Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко зустрічається з Аштон – Цеголко


Зустріч у Мінську, 26 серпня 2014
Зустріч у Мінську, 26 серпня 2014

Президент України Петро Порошенко проводить переговори з верховним представником ЄС з закордонних справ Катрін Аштон. Про це повідомив прес-секретар українськаого глави держави Святослав Цеголко у Twitter.

«Президент проводить заключні переговори з Кетрін Ештон», – написав Цеголко.

Перед цим відбулася двостороння зустріч президента України Петра Порошенка та Росії Володимира Путіна. Про результати цієї зустрічі наразі не повідомляється.

У вівторок у Мінську відбулася зустріч між главами держав Митного союзу, України та представників ЄС.

Учасники зустрічі у Мінську погодилися щодо необхідності деескалації конфлікту, звільнення заручників, вирішення проблем з біженцями та гуманітарного сприяння під час обговорення конфлікту на сході України. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко після завершення переговорі.

На підсумкову прес-конференцію Лукашенко вийшов один. За його словами, таке рішення ухвалили всі учасників переговорів.

«На жаль, ситуація в Україні зайшла настільки далеко, що ніякі домовленості на політичному рівні не приведуть до її вирішення», – зазначив Лукашенко.

Олександр Лукашенко повідомив, що учасники підтримали пропозицію Петра Порошенка зробити Мінськ регулярним майданчиком для переговорів. За словами Лукашенка, Порошенко наполягав, щоб нова зустріч відбулася вже у середу.

XS
SM
MD
LG