Доступність посилання

ТОП новини

Гелетей створить спецслужбу для виявлення ворожої агентури


Валерій Гелетей

Міністр оборони України Валерій Гелетей заявив про створення Служба внутрішньої безпеки Міноборони, яка шукатиме ворожих агентів та фіксуватиме факти невиконання наказів.

«Для виявлення та знешкодження ворожої агентури, фактів невиконання бойових наказів командирів в моєму безпосередньому підпорядкуванні створюється Служба внутрішньої безпеки Міноборони. Служба буде дещо подібною на СМЕРШ і працюватиме в першу чергу на передовій та у органах військового управління. Найближчим часом ми побачимо результати її роботи», – написав міністр на власній сторінці у Facebook.

«Сьогодні, як ніколи, важливо позбутись російської «п'ятої колони» в українських Збройних силах та Міноборони, а головне – у частинах та підрозділах, залучених до АТО. Враховуючи вимоги часу, лише силами правоохоронних органів це зробити поки що не вдається», – заявив Гелетей.

Крім того міністр оборони пояснив, чому «закрив» військову інформацію про Іловайськ.

«Ті, хто «воює» лише у мережі Інтернет та спілкується по мобільному телефону, при цьому розголошуючи відомості про оперативну обстановку (час та маршрути руху колон, кількість особового складу та приналежність їх до тих чи інших військових частин, тип та кількість озброєння та військової техніки тощо), мабуть не усвідомлюють рівня загрози, яка спричиняється такими діями і несуть особливу небезпеку боєздатності військ»,– заявив Гелетей.

Усю відкриту інформацію за період бойових дій під Іловайськом Гелетей обіцяє оприлюднити, «як тільки небезпека для українських підрозділів мине».

Дивитись коментарі (14)

XS
SM
MD
LG