Доступність посилання

ТОП новини

Путін закликав до переговорів щодо «державності південного сходу України»


Президент Росії Володимир Путін. Архівне фото

Президент Росії Володимир Путін закликав владу України розпочати переговори з питань державності територій, підконтрольних бойовикам.

Про це Путін заявив в інтерв’ю програмі «Воскресное Время» на російському телевізійному «Першому каналі», інформує телеканал «Дождь».

«Потрібно негайно розпочати субстантивні, змістовні переговори, і не з технічних питань, а з питань політичної організації суспільства і державності на південному сході України з метою безумовного забезпечення законних інтересів людей, які там проживають», – заявив президент Росії.

Путін також нагадав країнам Заходу про російське сприйняття подій в Україні, згідно з яким у Києві стався «державний переворот», а згодом «придушення незгодних за допомогою збройних сил».

Цього тижня у своєму зверненні до проросійських «ополченців» Путін уперше офіційно вжив слово «Новоросія» на адресу контрольованих бойовиками територій.

Росія досі заперечує наявність в Україні частин своєї регулярної армії. Посол Росії в ООН Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки визнав лише наявність «добровольців» у складі угруповань «ДНР» і «ЛНР».

Дивитись коментарі (24)

XS
SM
MD
LG