Доступність посилання

ТОП новини

Генсекретар НАТО пообіцяв Україні підтримку на саміті в Уельсі


Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен. Архівне фото
Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен. Архівне фото

На саміті НАТО в Уельсі президент України Петро Порошенко отримає «чітку підтримку його держави, яка зіштовхнулася із російською агресією». Про це заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен.

Він наголосив, що країни Північноатлантичного союзу на зустрічі з Порошенком «обговорять пріоритети реформування Збройних сил та ухвалять конкретні кроки для допомоги Україні».

Одним із таких кроків є створені союзом НАТО чотири трастові фонди, наповнення яких допоможе розвинути за стандартами Північноатлантичного альянсу різні сторони оборонної системи України. Йдеться про логістику, командування й контроль, кібербезпеку та соціальну допомогу військовим. Низка країн-членів НАТО вже підтвердила готовність робити свої внески до цих фондів.

4-5 вересня в Ньюпорті (Уельс) відбудеться саміт НАТО, відбудеться саміт НАТО, присвячений головно посиленню колективної безпеки Північноатлантичного альянсу на тлі агресії Росії щодо України. Взяти участь у саміті запросили і президента України Петра Порошенка.

XS
SM
MD
LG