Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: я віддаю наказ припинити вогонь із 18:00 пʼятниці


Президент України Петро Порошенко віддасть наказ про припинення вогню у зоні бойових дій на Донбасі з 18:00 пʼятниці. Про це йдеться у заяві президента, оприлюдненій на його сайті.

«Виходячи із заклику президента Росії Володимира Путіна до керівників незаконних збройних формувань Донбасу зупинити вогонь, підписання протоколу на засіданні тристоронньої контактної групи з імплементації мирного плану президента України, я віддаю наказ начальнику Генерального штабу Збройних сил України припинити вогонь починаючи з 18:00 5 вересня», – йдеться у заяві президента.

Глава держави також доручив міністрові закордонних справ України спільно з ОБСЄ «забезпечити ефективний міжнародний контроль за дотриманням режиму припинення вогню, який має носити винятково двосторонній характер».

«Миру прагне цілий світ, миру прагне вся Україна, включаючи і мільйони мешканців Донбасу. Найвищою цінністю є людське життя, і ми повинні зробити все можливе і неможливе для того, щоб припинити кровопролиття та покласти край стражданням людей», – наголосив Порошенко.

Згідно з заявою представника ОБСЄ, яка брала участь у переговорах у Мінську, протокол про врегулювання ситуації на Донбасі складається з 12 пунктів, ключовим із яких є запровадження режиму припинення вогню.

XS
SM
MD
LG